Zyskaj na zmianie. Wybierz Forte. Szybkie wdrożenie ERP w standardzie.

Z przyjemnością informujemy, że od 1 lipca 2013 przekazujemy do użytkowania System Zarządzania Forte w modelu abonamentowym. Teraz przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem systemu ERP będą mogli wybrać między zakupem licencji bezterminowej, który wiąże się z jednorazowym wysokim kosztem, a abonamentem dającym możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą opłatą.

Firmy dynamicznie rozwijające się, bądź planujące wejście na tę ścieżkę, potrzebują narzędzia, które umożliwi efektywne zarządzanie wszystkimi procesami przedsiębiorstwa. Oprogramowania będącego realnym wsparciem dla obowiązujących procedur funkcjonujących w ramach konkretnego schematu organizacyjnego. Jednocześnie, aby w pełni wykorzystać potencjał rozwoju, często nie mogą jednorazowo przeznaczyć określonego budżetu na oprogramowanie. Dla takich właśnie firm stworzyliśmy Forte w abonamencie.

Forte w abonamencie daje możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą cenę. Na podstawie opłaty abonamentowej uiszczanej z góry uzyskasz roczną licencję na oprogramowanie. W zakresie abonamentu ponadto otrzymujesz aktualizację systemu i 5 konsultacji technicznych.

Decydując się na skorzystanie z dostępu do Systemu Forte w abonamencie zyskujesz:
Niski koszt rozpoczęcia pracy z systemem ERP. Koszty niezbędne do rozpoczęcia pracy z systemem mogą być nawet połowę niższe w porównaniu do zakupu oprogramowania z licencją bezterminową. Takie rozwiązanie otwiera nowe możliwości lokowania budżetu, np. na zaawansowane usługi wdrożeniowe, zakup większej ilości modułów lub stanowisk, czy szkolenia.
Bezpieczeństwo prawne i podatkowe. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania otrzymywane przez cały czas trwania abonamentu gwarantują, że Twoja firma będzie zawsze miała dostęp do najnowszej wersji systemu. Oprogramowanie będzie na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów i jednocześnie rozwijane o nowe funkcjonalności.
Przewidywalne koszty utrzymania i finansowania systemu. Rozłożone w czasie, znane koszty związane z użytkowaniem oprogramowania pozwalają na precyzyjne rozporządzanie budżetem firmy. Poprawia to znacząco płynność finansową przedsiębiorstwa oraz zwiększa jego wiarygodność w oczach kontrahentów.
Ograniczone ryzyko inwestycji oraz świadome użytkowanie w czasie. Gdy czas trwania Twojego abonamentu będzie dobiegał końca - poinformujemy Cię o tym. Sam zdecydujesz, czy kontynuować pracę z Systemem Forte. Nasze rozwiązanie pozwala elastycznie reagować na aktualną sytuację rynkową i kondycję finansową przedsiębiorstwa.

 

Newsletter system Jeśli chcą państwo otrzymywać od nas najnowsze informacje, prosimy o zapisanie swojego adresu e-mail.